Žaluzie, rolety, vrata, markýzy, sítě - Rychle a levně v Praze - EUROROLETY.CZ

Garážová vrata - rolovací


Rolovací vrata MINIROL jsou synonymem pro kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata se zaručenou autentičností použitých komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata MINIROL tak lze používat také tam, kde jiná garážová vrata nelze použít.

Vrata se vyrábí přímo na míru dle požadavků zákazníka a montují se z vnitřní strany za stavební otvor, do stavebního otvoru nebo z vnější strany před stavební otvor, tuto variabilitu montáže neumožňuje žádný jiný systém. Veškerá závěsná zařízení vrat zde nejsou třeba - prostor pod stropem garáže může být zcela a hospodárně využit.

Rolovací garážová vrata se skládají z hliníkových lamel s výplní z polyuretanové pěny, které tvoří pancíř navíjený do boxu. Rolovací garážová vrata je možno vybavit prosvětlovacími nebo provzdušňovacími lamelami. Proti nadzvednutí jsou zajištěna bezpečnostními pružinami.


Existuje mnoho důvodů, proč si pořídit právě rolovací garážová vrata, která však svojí podstatou mohou nejlépe splnit naše nemalá očekávání.


Úspora místa!


Jednou z největších předností je zajisté úspora místa pod stropem garáže, které tak můžeme využít pro jiné účely, např. zavěšení jízdních kol, lyží, či prostě uskladnění běžného materiálu. Rolovací vrata jsou složena z hliníkových lamel, rolovaných pomocí vodících lišt do horního hliníkového boxu. Pod stropem vám tak nezavazí žádné kolejnice ani nic podobného.

Jednoduchá montáž!


Díky systému rolování je možné montovat tato vrata jak za stavební otvor, do něj nebo před stavební otvor, čímž ušetříme další místo v garáži. Také co se týče případného servisu jsou rolovací vrata ideální volbou, zejména díky jednoduchému přístupu k boxu, v němž je umístěna pohonná jednotka.

Opravitelnost a izolace!


Díky využití hliníkových lamel, nejčastěji o šířce 77 mm, jsou rolovací vrata velmi lehce opravitelná. Poškozenou lamelu, např. z důvodu kolize s automobilem, lze velmi jednoduše a rychle vyměnit, čímž šetříme nejenom čas, ale samozřejmě také naše peníze. Asi není třeba zmiňovat, že v případě takovéto situace musíme u ostatních typů vyměnit vrata celá nebo jejich podstatnou část.

Vrata jsou izolována díky použití zateplených lamel vyplněných polyuretanovou pěnou a v případě potřeby či přání zákazníka lze využít také prosvětlovací lamely, které zajistí dokonalé provzdušnění prostor garáže. Tato varianta je vhodná zejména pro kutily, kteří svoji garáž využívají také jako domácí dílnu.

Bezpečnost, nízká hlučnost, elegance!


Rolovací vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná. Existuje zde možnost mnoha bezpečnostních prvků jako např. optoelektronická lišta, infrazávora apod. U nových typů rolovacích vrat pak můžeme nají např. pojezdové konzoly, dokonalým způsobem odbourávající hlučnost při otevírání či zavírání vrat.

Samozřejmostí je v dnešní době nabídka lakování vrat do jakékoli barvy RAL či v imitaci dřeva. Stejně tak jako využívání dálkového ovládání, časových, průjezdových či jiných senzorů pro maximální pohodlí.

Nejsou vrata jako vrata!


Při výběru rolovacích vrat bychom měli dát zejména na zkušenost s výrobo a montáží. Jednou z osvědčených značek jsou rolovací vrata MINIROL, jež jsou nabízena sítí kvalifikovaných partnerů po celé ČR a samozřejmě také na Slovensku. 

Informace a cenová kalkulace - NONSTOP - 602 20 54 54

© 2022 EUROROLETY (v4.0)